FIFA Jahon Kubogi 2018 taqvimi yangilandi
FIFA Jahon kubogining taqvim rasmini yuklab oling
Keyingi o'yin n °64 Yakuniy Frantsiya Xorvatiya
Google Calendar Jahon kubogi taqvimini yuklab olish
iCal Calendar Jahon kubogi taqvimini yuklab olish
Dastlabki rasm thecoverage.my
O'yinlar ma'lumotlari github.com
FIFA 2018 dasturining jadvali
Jahon kubogi jadvali
2018 yilgi jahon kubogi jadvalining pastki qismiga qarang va 2018 yilgi taqvimdagi o'yin jadvalimiz bilan Jahon Kubogi jadvalidagi o'yinlarni topish oson.
Bundan tashqari, bizning FIFA 2018 download kubogi 2018 dasturi bilan jahon chempionati fifa2018 jadvalini yuklab oling.
pulni uzatish
FIFA 2018 yilgi jahon chempionati sovrindori: FRANTsIYa!
Frantsiya, Xorvatiya, Belgiya, Angliya, Shvetsiya, Rossiya, Braziliya, Urugvay va boshqa ko'plab davlatlardan noqonuniy o'yinlar, 16-chi chorak, chorak final, yarim finali, o'ynash va final bo'yicha barcha natijalarni toping.
2018 yilgi jahon chempionati jadvalining FIFA 2018-yilgi jadvaliga hali ham kirish mumkin, bu sahifani FIFA Jahon kubogi 2018 jadvalidagi o'yin va barcha natijalarni ko'rish uchun mos yozuvlar sifatida saqlang.
2018 yilgi jahon chempionati
Kievga pul o'tkazish
klubi orqali chegarasiz - Kievga pul o'tkazish
Arzon reyslar
16-tur
O'yin raqami 49 Urugvay 2 : 1 Portugaliya
G'olib Urugvay, Urugvay 2 : 1 Portugaliya
Yoqilgan 2018-06-30, 21:00 ichida Fisht Olympic Stadium, Sochi Fly to Sochi
TV kanallari :
O'yin raqami 50 Frantsiya 4 : 3 Argentina
G'olib Frantsiya, Frantsiya 4 : 3 Argentina Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-06-30, 17:00 ichida Kazan Arena, Kazan Fly to Kazan
TV kanallari :
O'yin raqami 51 Ispaniya 1 : 1 Rossiya
G'olib Rossiya, Ispaniya 1 : 1 Rossiya. Penalti burchagi Ispaniya 3 : 4 Rossiya
Yoqilgan 2018-07-01, 17:00 ichida Luzhniki Stadium, Moscow Fly to Moscow
TV kanallari :
O'yin raqami 52 Xorvatiya 1 : 1 Daniya
G'olib Xorvatiya, Xorvatiya 1 : 1 Daniya. Penalti burchagi Xorvatiya 3 : 2 Daniya
Yoqilgan 2018-07-01, 21:00 ichida Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Fly to Nizhny Novgorod
TV kanallari :
O'yin raqami 53 Braziliya 2 : 0 Meksika
G'olib Braziliya, Braziliya 2 : 0 Meksika Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-02, 18:00 ichida Cosmos Arena, Samara Fly to Samara
TV kanallari :
O'yin raqami 54 Belgiya 3 : 2 Yaponiya
G'olib Belgiya, Belgiya 3 : 2 Yaponiya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-02, 21:00 ichida Rostov Arena, Rostov-on-Don Fly to Rostov-on-Don
TV kanallari :
O'yin raqami 55 Shvetsiya 1 : 0 Shveytsariya
G'olib Shvetsiya, Shvetsiya 1 : 0 Shveytsariya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-03, 17:00 ichida Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Fly to Saint Petersburg
TV kanallari :
O'yin raqami 56 Kolumbiya 1 : 1 Angliya
G'olib Angliya, Kolumbiya 1 : 1 Angliya. Penalti burchagi Kolumbiya 3 : 4 Angliya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-03, 21:00 ichida Otkrytiye Arena, Moscow Fly to Moscow
TV kanallari :
Chorak final
O'yin raqami 57 Urugvay 0 : 2 Frantsiya
G'olib Frantsiya, Urugvay 0 : 2 Frantsiya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-06, 17:00 ichida Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Fly to Nizhny Novgorod
TV kanallari :
O'yin raqami 58 Braziliya 1 : 2 Belgiya
G'olib Belgiya, Braziliya 1 : 2 Belgiya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-06, 21:00 ichida Kazan Arena, Kazan Fly to Kazan
TV kanallari :
O'yin raqami 59 Rossiya 2 : 2 Xorvatiya
G'olib Xorvatiya, Rossiya 2 : 2 Xorvatiya. Penalti burchagi Rossiya 3 : 4 Xorvatiya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-07, 21:00 ichida Fisht Olympic Stadium, Sochi Fly to Sochi
TV kanallari :
O'yin raqami 60 Shvetsiya 0 : 2 Angliya
G'olib Angliya, Shvetsiya 0 : 2 Angliya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-07, 18:00 ichida Cosmos Arena, Samara Fly to Samara
TV kanallari :
Yarim final
O'yin raqami 61 Frantsiya 1 : 0 Belgiya
G'olib Frantsiya, Frantsiya 1 : 0 Belgiya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-10, 21:00 ichida Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Fly to Saint Petersburg
TV kanallari :
O'yin raqami 62 Xorvatiya 2 : 1 Angliya
G'olib Xorvatiya, Xorvatiya 2 : 1 Angliya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-11, 21:00 ichida Luzhniki Stadium, Moscow Fly to Moscow
TV kanallari :
Uchinchi o'rin uchun pley-off
O'yin raqami 63 Belgiya 2 : 0 Angliya
G'olib Belgiya, Belgiya 2 : 0 Angliya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-14, 17:00 ichida Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Fly to Saint Petersburg
TV kanallari :
Yakuniy
O'yin raqami 64 Frantsiya 4 : 2 Xorvatiya
G'olib Frantsiya, Frantsiya 4 : 2 Xorvatiya Taqvimga tadbir qo'shish
Yoqilgan 2018-07-15, 18:00 ichida Luzhniki Stadium, Moscow Fly to Moscow
TV kanallari :
Guruhlar
Group A
O'yin raqami 1 Rossiya 5 - 0 Saudiya Arabistoni
Yoqilgan 2018-06-14, 18:00 ichida Luzhniki Stadium, Moscow Fly to Moscow - TV kanallari :
O'yin raqami 2 Misr 0 - 1 Urugvay
Yoqilgan 2018-06-15, 17:00 ichida Central Stadium, Yekaterinburg Fly to Yekaterinburg - TV kanallari :
O'yin raqami 17 Rossiya 3 - 1 Misr
Yoqilgan 2018-06-19, 21:00 ichida Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Fly to Saint Petersburg - TV kanallari :
O'yin raqami 18 Urugvay 1 - 0 Saudiya Arabistoni
Yoqilgan 2018-06-20, 18:00 ichida Rostov Arena, Rostov-on-Don Fly to Rostov-on-Don - TV kanallari :
O'yin raqami 33 Urugvay 3 - 0 Rossiya
Yoqilgan 2018-06-25, 18:00 ichida Cosmos Arena, Samara Fly to Samara - TV kanallari :
O'yin raqami 34 Saudiya Arabistoni 2 - 1 Misr
Yoqilgan 2018-06-25, 17:00 ichida Volgograd Arena, Volgograd Fly to Volgograd - TV kanallari :
Group B
O'yin raqami 3 Portugaliya 3 - 3 Ispaniya
Yoqilgan 2018-06-15, 21:00 ichida Fisht Olympic Stadium, Sochi Fly to Sochi - TV kanallari :
O'yin raqami 4 Marokash 0 - 1 Eron
Yoqilgan 2018-06-15, 18:00 ichida Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Fly to Saint Petersburg - TV kanallari :
O'yin raqami 19 Portugaliya 1 - 0 Marokash
Yoqilgan 2018-06-20, 15:00 ichida Luzhniki Stadium, Moscow Fly to Moscow - TV kanallari :
O'yin raqami 20 Eron 0 - 1 Ispaniya
Yoqilgan 2018-06-20, 21:00 ichida Kazan Arena, Kazan Fly to Kazan - TV kanallari :
O'yin raqami 35 Eron 1 - 1 Portugaliya
Yoqilgan 2018-06-25, 21:00 ichida Mordovia Arena, Saransk Fly to Saransk - TV kanallari :
O'yin raqami 36 Ispaniya 2 - 2 Marokash
Yoqilgan 2018-06-25, 20:00 ichida Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Fly to Kaliningrad - TV kanallari :
Group C
O'yin raqami 5 Frantsiya 2 - 1 Avstraliya
Yoqilgan 2018-06-16, 13:00 ichida Kazan Arena, Kazan Fly to Kazan - TV kanallari :
O'yin raqami 6 Peru 0 - 1 Daniya
Yoqilgan 2018-06-16, 19:00 ichida Mordovia Arena, Saransk Fly to Saransk - TV kanallari :
O'yin raqami 21 Frantsiya 1 - 0 Peru
Yoqilgan 2018-06-21, 20:00 ichida Central Stadium, Yekaterinburg Fly to Yekaterinburg - TV kanallari :
O'yin raqami 22 Daniya 1 - 1 Avstraliya
Yoqilgan 2018-06-21, 16:00 ichida Cosmos Arena, Samara Fly to Samara - TV kanallari :
O'yin raqami 37 Daniya 0 - 0 Frantsiya
Yoqilgan 2018-06-26, 17:00 ichida Luzhniki Stadium, Moscow Fly to Moscow - TV kanallari :
O'yin raqami 38 Avstraliya 0 - 2 Peru
Yoqilgan 2018-06-26, 17:00 ichida Fisht Olympic Stadium, Sochi Fly to Sochi - TV kanallari :
Group D
O'yin raqami 7 Argentina 1 - 1 Islandiya
Yoqilgan 2018-06-16, 16:00 ichida Otkrytiye Arena, Moscow Fly to Moscow - TV kanallari :
O'yin raqami 8 Xorvatiya 2 - 0 Nigeriya
Yoqilgan 2018-06-16, 21:00 ichida Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Fly to Kaliningrad - TV kanallari :
O'yin raqami 23 Argentina 0 - 3 Xorvatiya
Yoqilgan 2018-06-21, 21:00 ichida Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Fly to Nizhny Novgorod - TV kanallari :
O'yin raqami 24 Nigeriya 2 - 0 Islandiya
Yoqilgan 2018-06-22, 18:00 ichida Volgograd Arena, Volgograd Fly to Volgograd - TV kanallari :
O'yin raqami 39 Nigeriya 1 - 2 Argentina
Yoqilgan 2018-06-26, 21:00 ichida Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Fly to Saint Petersburg - TV kanallari :
O'yin raqami 40 Islandiya 1 - 2 Xorvatiya
Yoqilgan 2018-06-26, 21:00 ichida Rostov Arena, Rostov-on-Don Fly to Rostov-on-Don - TV kanallari :
Group E
O'yin raqami 9 Braziliya 1 - 1 Shveytsariya
Yoqilgan 2018-06-17, 21:00 ichida Rostov Arena, Rostov-on-Don Fly to Rostov-on-Don - TV kanallari :
O'yin raqami 10 Kosta-Rika 0 - 1 Serbiya
Yoqilgan 2018-06-17, 16:00 ichida Cosmos Arena, Samara Fly to Samara - TV kanallari :
O'yin raqami 25 Braziliya 2 - 0 Kosta-Rika
Yoqilgan 2018-06-22, 15:00 ichida Krestovsky Stadium, Saint Petersburg Fly to Saint Petersburg - TV kanallari :
O'yin raqami 26 Serbiya 1 - 2 Shveytsariya
Yoqilgan 2018-06-22, 20:00 ichida Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Fly to Kaliningrad - TV kanallari :
O'yin raqami 41 Serbiya 0 - 2 Braziliya
Yoqilgan 2018-06-27, 21:00 ichida Otkrytiye Arena, Moscow Fly to Moscow - TV kanallari :
O'yin raqami 42 Shveytsariya 2 - 2 Kosta-Rika
Yoqilgan 2018-06-27, 21:00 ichida Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Fly to Nizhny Novgorod - TV kanallari :
Group F
O'yin raqami 11 Germaniya 0 - 1 Meksika
Yoqilgan 2018-06-17, 18:00 ichida Luzhniki Stadium, Moscow Fly to Moscow - TV kanallari :
O'yin raqami 12 Shvetsiya 1 - 0 Janubiy Koreya
Yoqilgan 2018-06-18, 15:00 ichida Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Fly to Nizhny Novgorod - TV kanallari :
O'yin raqami 27 Germaniya 2 - 1 Shvetsiya
Yoqilgan 2018-06-23, 21:00 ichida Fisht Olympic Stadium, Sochi Fly to Sochi - TV kanallari :
O'yin raqami 28 Janubiy Koreya 1 - 2 Meksika
Yoqilgan 2018-06-23, 18:00 ichida Rostov Arena, Rostov-on-Don Fly to Rostov-on-Don - TV kanallari :
O'yin raqami 43 Janubiy Koreya 2 - 0 Germaniya
Yoqilgan 2018-06-27, 17:00 ichida Kazan Arena, Kazan Fly to Kazan - TV kanallari :
O'yin raqami 44 Meksika 0 - 3 Shvetsiya
Yoqilgan 2018-06-27, 19:00 ichida Central Stadium, Yekaterinburg Fly to Yekaterinburg - TV kanallari :
Group G
O'yin raqami 13 Belgiya 3 - 0 Panama
Yoqilgan 2018-06-18, 18:00 ichida Fisht Olympic Stadium, Sochi Fly to Sochi - TV kanallari :
O'yin raqami 14 Tunis 1 - 2 Angliya
Yoqilgan 2018-06-18, 21:00 ichida Volgograd Arena, Volgograd Fly to Volgograd - TV kanallari :
O'yin raqami 29 Belgiya 5 - 2 Tunis
Yoqilgan 2018-06-23, 15:00 ichida Otkrytiye Arena, Moscow Fly to Moscow - TV kanallari :
O'yin raqami 30 Angliya 6 - 1 Panama
Yoqilgan 2018-06-24, 15:00 ichida Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod Fly to Nizhny Novgorod - TV kanallari :
O'yin raqami 45 Angliya 0 - 1 Belgiya
Yoqilgan 2018-06-28, 20:00 ichida Kaliningrad Stadium, Kaliningrad Fly to Kaliningrad - TV kanallari :
O'yin raqami 46 Panama 1 - 2 Tunis
Yoqilgan 2018-06-28, 21:00 ichida Mordovia Arena, Saransk Fly to Saransk - TV kanallari :
Group H
O'yin raqami 15 Polsha 1 - 2 Senegal
Yoqilgan 2018-06-19, 18:00 ichida Otkrytiye Arena, Moscow Fly to Moscow - TV kanallari :
O'yin raqami 16 Kolumbiya 1 - 2 Yaponiya
Yoqilgan 2018-06-19, 15:00 ichida Mordovia Arena, Saransk Fly to Saransk - TV kanallari :
O'yin raqami 31 Polsha 0 - 3 Kolumbiya
Yoqilgan 2018-06-24, 20:00 ichida Kazan Arena, Kazan Fly to Kazan - TV kanallari :
O'yin raqami 32 Yaponiya 2 - 2 Senegal
Yoqilgan 2018-06-24, 18:00 ichida Central Stadium, Yekaterinburg Fly to Yekaterinburg - TV kanallari :
O'yin raqami 47 Yaponiya 0 - 1 Polsha
Yoqilgan 2018-06-28, 17:00 ichida Volgograd Arena, Volgograd Fly to Volgograd - TV kanallari :
O'yin raqami 48 Senegal 0 - 1 Kolumbiya
Yoqilgan 2018-06-28, 18:00 ichida Cosmos Arena, Samara Fly to Samara - TV kanallari :